» Üretim Tesisleri & Sertifikalar

Üretim Tesisleri & Sertifikalar

Pelit, İstanbul Esenyurt’ta 110.000 metrekare kapalı alana yayılmış ve en ileri teknolojinin kullanıldığı tesislerinde, tam donamlı laboratuvarları ve uzman ekibi ile hammaddeden müşteriye ulaşana kadar sıkı bir denetim ve kontrol altında üretimini gerçekleştirmektedir.

Pelit Pastacılık, ürün yelpazesi ve sektörde öncüsü olduğu yenilikleriyle lider bir konumdadır. Portföyünde binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Geniş ürün portföyüne rağmen, misyonu gereği müşterilerine daima en iyiyi sunmayı amaçlayan Pelit, Ar-Ge biriminde sürekli ürün geliştirilmekte ve başarılı bulunanlar satışa sunulmaktadır. Bu çalışmalarıyla Pelit, sektöründe trend yaratan marka durumundadır.

Pelit Pastacılık; Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri, AIB, BRC sertifikaları ile belgelenmiş durumdadır.

Pelit Çikolata, butik ve endüstriyel ölçekte çikolata üretimi yapmaktadır. Günlük 50 ton sıvı çikolata üretim kapasitesi, yüksek imalat standartları, ürün kalitesi ve geniş ürün çeşidi ile Pelit, şubelerinin yanı sıra Avrupa ve Türkiye’de her biri pazarının lideri birçok şirketin tercih edilen tedarikçisidir.

Pelit Çikolata; Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri, BRC, Helal ve Kosher sertifikaları ile belgelenmiş durumdadır.

 

4 Sistem Logo